Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń od 1990 r. Rozpoczynała pracę jako trener wewnętrzny w firmie handlowej. Od 1993 w firmach szkoleniowych pracowała dla klientów z branży usługowej i przemysłowej. Z wykształcenia biolog. Certyfikowany Coach ICC, Master of NLP.

Posiada certyfikat trenerski wydany przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK na bazie standardów CIPD GB. Otrzymała certyfikat w dziedzinie projektowania i prowadzenia warsztatów metodą LEGO® SERIOUS PLAY®. Posiada też uprawnienia do korzystania z narzędzi psychometrycznych HOGAN Assessment Systems©.

 

Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu:

  • Zarządzania w firmach przemysłowych dla menedżerów,  liderów i mistrzów,
  • Budowania współpracy w zespołach menedżerskich, 
  • Komunikacji nastawionej na współpracę - dla specjalistów IT, księgowych,analityków
  • Projektowania i prowadzenia działań szkoleniowych w firmie,
  • Rozwijania  kompetencji zawodowych podwładnych

A także:

  • Prowadzi facylitacje spotkań wewnątrz firmy Klienta,
  • Konstruuje programy szkoleniowe do szkoleń wewnętrznych dla firm,
  • Prowadzi badania klimatu społecznego wewnątrz organizacji,
  • Realizuje filmy szkoleniowe .

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Psycholog. Jako trener i szkoleniowiec pracuje nieprzerwanie od 1988 roku. W latach 1991-1996 pracowała w szkole zarządzania kształcącej mendżerów opieki zdrowotnej, pełniła też funkcję dyrektora personalnego. Jest autorem prac z zakresu szkolenia podyplomowego menedżerów. Posiada bogate doświadczenie współpracy z firmami przemysłowymi, usługowymi i handlowymi.
 
Przygotowuje programy wspierające rozwój grup i organizacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania i warsztatach twórczego rozwiązywania problemów, prowadzi sesje strategiczne dla zespołów kierowniczych firm. Na zlecenie naszych Klientów zajmuje się diagnozą kultury organizacyjnej i badaniem klimatu wewnątrz firmy.
 
Jest certyfikowanym coachem ICC i certyfikowanym konsultantem MBTI©. Posiada też uprawnienia do korzystania z narzędzi psychometrycznych HOGAN Assessment Systems©.
 
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Free Joomla! template by L.THEME | Documentation

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok